חשיבות ההדרכה - למה זה חשוב ?

טעות נפוצה היא לחשוב שנהיגה היא פעולה:

 

טריוויאלית

אוטומטית

פשוטה

מתאימה לכל אחד ואחת

היא חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום

 

אין המטרה להפחיד אלא להיפך, להביא למודעות

את העובדה שנהיגה היא פעולה מורכבת, אותה

ניתן ואף רצוי לפשט, לשפר, לאמן, ולהתאים לכל

אחד לפי יכולותיו האישיות. רק אז תוכל הנהיגה

להפוך לחלק בלתי נפרד וגם בטוח מחיי היום-יום.

אולם, בשל אותה תפיסה מוטעית הרווחת בציבור, נשאלתי לא פעם במהלך השנים הרבות בהן אני עוסק בהדרכות הנהיגה - "בשביל מה צריך את ההדרכה ?" וגם "מה כבר תוכל ללמד אותי שאני לא יודע ?" והיו אפילו שאמרו "נכון, זה חשוב. אבל יש לי דברים חשובים יותר לקנות לפני כן (כמו טלויזיה, מכונת כביסה, חוג לילד ועוד..).

 

האמנם ?

 

שאלו את עצמכם - מה יקרה אם הטלויזה תקלקל או חלילה תשארו ללא מכשיר טלויזיה כלל ?

ומה יקרה אם מכונת הכביסה תחדל ?

לא שאיכות חיים אינה חשובה, אלא שמעטים המקרים שבהם הכסף יכול לקנות תועלת הנמדדת בחיים שלנו ושל יקירנו, כפי שקורה בהדרכה שעוסקת בשיפור הנהיגה. יתר על כן, הערך הנרכש בהדרכה אינו נגמר בתום הקורס אלא הולך וגדל מדי יום מאחר וכל נהיגה תהווה אימון נוסף לטכניקות החדשות והמתקדמות אותן לומדים בקורס.

 

אני מאמין בנהיגה מתוך מודעות, איכפתיות והבנה, ולא הפחדה, הימנעות ואשליה של בטיחות.

 

היתרון הגדול ב- G-DriveTech, הוא בהתמקדות בדברים החשובים באמת, בהבנה מהו החיבור הנכון בין המרכיבים השונים בנהיגה, בהדרכה האישית, בנסיון רב השנים בארץ ובחו"ל (ואלפי מודרכים) ובדגש על איכות גבוהה ללא פשרות. אצלנו אין כאילו, אין בערך ואין "יהיה בסדר", כי איכות היא זו שהופכת משהו טוב מאד - למושלם.

 

 

עוד על - דני גלטר, החזון, נהיגה מתקדמת, נהיגה ספורטיבית, נהגים חדשים, פחד וחרדת נהיגה, נהיגת מסלול באירופה, מתנה נהיגת אקסטרים, מאמרים

 

 

 

(C) כל הזכויות שמורות לדני גלטר. אין להעתיק ו/או לפרסם ו/או לעשות כל שימוש במידע המצוי באתר זה, ללא אישור בכתב מדני גלטר.