מאמרי הנהיגה של דני G - כך תמנעו את תאונת הדרכים הבאה שלכם ושל ילדכם !

שלום לקוראים,

 

לצערנו, אנו שומעים מדי יום על הקטל בכבישים, מאות אנשים בשנה נהרגים, עשרות אלפים נפצעים, אבל עד שזה לא מגיע לפתח הבית רוב האנשים ממשיכים לנהוג כרגיל (תרתי משמע).

 

רציתי לחשוף אתכם לעובדה המעניינת ש: מעל ל- 90% מהתאונות ניתנות למניעה, ללא קשר למי אשם או היכן זה התרחש.
 
אני לא מדבר על דברים תאורטיים אלא על משהו מעשי לחלוטין המבוסס על שינוי התפיסה בנהיגה, הבנה מורחבת של הכביש, ונהיגה בטכניקות מתקדמות שאינן נלמדות בשום מקום מלבד
בקורס נהיגה מתקדמת. הידע הרב כמו גם הניסיון שלי מפעילות הדרכתית בארץ ובעולם אפשרו לי לפתח ולהדריך משהו שהוא יוצא דופן אשר מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

 

בקורס נהיגה מתקדמת אישי - ניתן בתוך כמה שעות לשפר את איכות הנהיגה, את רמת הבטיחות, על ידי נהיגה באופן שאינו מוכר למרבית הנהגים ואינו טריוויאלי. זה לא קשה, זה לא מסובך, להיפך - הקורס מהנה מאד, ומאפשר ללמוד את השיטה.
 
קורסי נהיגה מתקדמת מיועדים לנהגים חדשים, נהגים וותיקים, חובבי נהיגה, ובעצם לכל אחד ואחת.

 

לאור המצב הנורא בכבישי הארץ ומתוך ידיעה של איך זה יכול להיראות כשנוהגים נכון, אני חושב שמדובר במשהו בגדר - חובה, לכל אחד ואחת.

מדובר בהשקעה חד פעמית של כמה מאות שקלים, שתשמור עליכם ועל יקיריכם.

לפרטים נוספים, ניתן להיכנס לחצו כאן

 

 

דני (G) גלטר         
מאמן נהיגה לחיים !

 

 

עוד על - דני גלטר, החזון, נהיגה מתקדמת, נהיגה ספורטיבית, נהגים חדשים, פחד וחרדת נהיגה, נהיגת מסלול באירופה, מתנה נהיגת אקסטרים, מאמרים

(C) כל הזכויות שמורות לדני גלטר. אין להעתיק ו/או לפרסם ו/או לעשות כל שימוש במידע המצוי באתר זה, ללא אישור בכתב מדני גלטר.